O NAS

O FIRMIE PRO-MAX

FIRMA ISTNIEJE OD STYCZNIA 1989 ROKU

Firma PRO-MAX powstała w 1989 r. Działając początkowo w branży remontów budynków poszerzyliśmy stopniowo naszą działalność do wykonywania pełnego zakresu inwestycji począwszy od studiów zagospodarowania przestrzennego a skończywszy na pełnym, pod klucz, wykonawstwie domów mieszkalnych. Budujemy domy mieszkalne dla indywidualnych inwestorów jako generalny wykonawca stanów surowych, standardu developerskiego lub z pełnym wykończeniem. Nie korzystamy z kredytów pod zastaw budowanych nieruchomości. Wolna od obciążeń nieruchomość jest więc zawsze do wyłącznej dyspozycji klienta w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego na jej zakup. Dzięki temu możemy zawsze dotrzymać terminów realizacji, gdyż nasza płynność finansowa nie jest zagrożona. Stosujemy również finansowanie inwestycji w oparciu o rachunek powierniczy prowadzony przez bank. Doradzamy i współpracujemy z naszymi klientami w zakresie uzyskiwania kredytów na zakup realizowanych przez nas domów.

Realizujemy projekty wykonane przez sprawdzone firmy projektowe, które mają ugruntowaną pozycję na rynku. Dzięki wieloletniej pracy w branży budowlanej mamy doskonałe rozeznanie w zakresie stosowania materiałów budowlanych, rozwiązań konstrukcyjnych budynków, stosowania systemów instalacyjnych zarówno pod kątem ich wygody jak i kosztów eksploatacyjnych dla użytkownika.

Dzięki dobrej organizacji naszej pracy jesteśmy w stanie szybko zmienić zakres naszych robót lub ich technologii zgodnie z pojawiającymi się na etapie wykonawstwa sugestiami inwestorów tak by maksymalnie dopasować budynek do ich indywidualnych wymagań.

Budujemy budynki wraz z pełną infrastrukturą medialną, komunikacyjną, zagospodarowaniem terenu. Klient przy podpisywaniu umowy ma pełne i rzetelne informacje na temat zakresu robót i stosowanych technologii.

NASZE ATUTY TO:

N

rzetelność – budowy są prowadzone przez uprawnionych inżynierów

N

bezpieczeństwo inwestowania – budujemy ze środków własnych

N

indywidualny program współpracy z Klientem

N

pomoc w uzyskaniu kredytu

N

ułatwienie płynności finansowania dzięki możliwości wynajmu naszych lokali mieszkalnych dla Klientów na czas budowy